Logo - Napędy i Sterowanie
O firmieRealizacjeRealizacjaKontakt
O firmie

Firma NAPĘDY I STEROWANIE od 1996 roku specjalizuje się w projektowaniu i dostawach systemów i urządzeń dla procesów technologicznych, zwłaszcza w branży powłok ochronnych.

Wykorzystując doświadczenie, najnowsze technologie i materiały w dziedzinie przygotowania powierzchni oraz powłok galwanicznych jesteśmy wstanie spełnić najwyższe oczekiwania naszych Klientów i połączyć je z efektywnością ekonomiczną.

Nasza oferta obejmuje zarówno kompaktowe urządzenia standardowe jak i indywidualnie zaprojektowane kompletne obiekty. Projekty uwzględniają zastosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań przy przebudowie i unowocześnieniu istniejących urządzeń i obiektów. Działalność nasza skierowana jest przede wszystkim w kierunku polepszenia warunków BHP na stanowisku pracy, eliminowania obsługi z miejsc szczególnie uciążliwych dla zdrowia poprzez mechanizację lub automatyzację operacji i procesów technologicznych. Szczególny nacisk kładziemy na wdrożenia technologii i technik przyjaznych dla człowieka i zmniejszających szkodliwe oddziaływania na środowisko naturalne.

Obszary naszej działalności obejmują gałęzie przemysłu związane miedzy innymi z motoryzacją, lotnictwem, budownictwem itp.

Pracujemy sprawnie, elastycznie, blisko Klienta co stwarza możliwości dostosowania wykonawstwa i rozwiązań systemowych do indywidualnych potrzeb zainteresowanych. Projektując nasze urządzenia bazujemy na sprawdzonych, odpowiednich dla specyfiki obiektów, materiałach. Przy każdym urządzeniu czy obiekcie dążymy do stworzenia optymalnej kombinacji sprawdzonych technologii i gwarantujemy przy tym dotrzymanie obowiązujących norm prawnych i zaleceń.

Dane firmy

Adres:

NAPĘDY I STEROWANIE
ul. Sieradzka 70
98-300 WIELUŃ

Tel./Fax. (0-43) 843 20 23
Tel. kom. 0502 670 574
E-mail: biuro@napedyisterowanie.pl

Konto: PEKAO S A I / O Wieluń
Nr 29 1240 3291 1111 0000 2922 5611

NIP: PL 8321004879

Losowa galeria

Certyfikat